Η Εταιρεία - Επικοινωνία

  

Δήμος Ν.Φιλαδέλφειας - Ν.Χαλκηδόνας: Ορισμός νέων αντιδημάρχων

Πέμπτη, 13 Σεπτεμβρίου 2018 16:45:00




Σε ορισμό νέων αντιδημάρχων προχώρησε στις 13 Σεπτεμβρίου ο Δήμαρχος Αριστείδης Βασιλόπουλος. Στη θέση του Αντιδημάρχου Οικονομικών ορίζεται ο Γιώργος Ανεμογιάννης, στη θέση του Αντιδημάρχου Καθαριότητας, Ανακύκλωσης και Ηλεκτροφωτισμού ο Νίκος Ανανιάδης, στη θέση του Αντιδημάρχου Τεχνικών Υπηρεσιών ο Γιάννης Καλαμπόκης. Επίσης ο Θεόδωρος Μανωλεδάκης ορίζεται Εντεταλμένος Σύμβουλος στη Δ/νση Πρασίνου και Περιβάλλοντος.

Εκτύπωση Αποστολή

Επιστροφή στην αρχική σελίδα

Δήμος Ν.Φιλαδέλφειας - Ν.Χαλκηδόνας: Ορισμός νέων αντιδημάρχων

Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 14/09/2018 και ώρα 09:45:36

Οσο… νάνοι και ανύπαρκτοι κι αν είναι μπροστά στην ΑΕΚ δεν μπορείς να μην αισθάνεσαι μια ελαφριά ικανοποίηση για όσα γίνονται τον τελευταίο καιρό στο Δήμο Νέας Φιλαδέλφειας. Στη δημοτική αρχή που τελικά το μόνο στο οποίο πέτυχε ήταν να καθυστερήσει κάποιους μήνες ίσως και χρονια την ανέγερση της Αγιά Σοφιάς στη Νέα Φιλαδέλφεια. Κι επειδη κάποιοι δικοί μας άνθρωποι εξαιτίας αυτής της καθυστέρησης δεν πρόλαβαν ή δεν θα προλάβουν να μπουν παλι στο νέο γήπεδο ποτέ δεν θα ξεχάσουμε και δεν θα τους συγχωρήσουμε. Ολα μπορούν να συγχωρεθούν αλλά όχι αυτό. Και μάλιστα χωρίς κανένα νόημα, χωρίς πραγματικό λόγο. Ετσι στον βωμό μιας δήθεν ιδεολογίας που οι ίδιοι καταπάτησαν σε άλλα πολύ πιο σοβαρά πράγματα. Τώρα παίρνουν αυτό που τους αξίζει. Γιατί μια απλή ήττα στις επόμενες εκλογές δεν λέει τίποτα. Η…αυτοταπείνωση είναι η τιμωρία που τους αξίζει. Και αυτή βιώνουν τώρα. Την ώρα που το όνειρο μας τρέχει με 1000 αυτοί φεύγουν με… 1000! Και μέχρι να τελειώσουν και να επιστρέψουν στην ανυπαρξία τους θα έχουν δείξει και στον τελευταίο καλοπροαίρετο που πίστεψε έστω και ελάχιστα το ότι οι προθέσεις τους ήταν αγνές και… περιβαντολογικές το ποιοι ήταν πραγματικά. Δεν έχασαν απλά. Διαλύθηκαν! Γιατί στο τέλος ο καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει.



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 14/09/2018 και ώρα 11:44:38

Πρώτον, get a life. Πέρα από το να είστε τσιράκια ενός Μαρινάκη, Σαββίδη, Μελλισανίδη, ξέρετε να κάνετε τίποτα άλλο στη ζωή σας; Ουγκανα για 3-4 ώρες σωβρακοφανέλες την εβδομάδα. Δεν ξέρω αν ο Βασιλόπουλος θα ξαναβγεί, αλλά έκανε την Φιλαδέλφεια ΠΟΛΗ ξανά. Με οικονομικό πλεόνασμα, να λειτουργούν όλα ξανά ανθρώπινα, μετά το μαύρο χάλι που παρέλαβε. Νομίζετε πως ο κόσμος έχει την δικιά σας την φαγούρα με το κωλοποδοσφαιρό σας; Ο κόσμος θέλει να ζει ανθρώπινα σε μια ανθρώπινη πόλη. Αιντε από εκεί κομπλεξικά στρατιωτάκια. Αγια Σοφιά θα το βγάλετε για να βρίζετε ανετα χριστοπαναγίες; Καραγκιοζηδες.



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 14/09/2018 και ώρα 14:45:25

Πολύ πίκρα. Οι φάπες πέφτουν σαν χαλάζι. Νομιμότητα δεν θέλατε Σταλινικά απολιθώματα? Νομιμότητα πήρατε.... Υ.Γ. Οσο και να ελπίζεις δεν πρόκειται να ξαναβγεί...



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 14/09/2018 και ώρα 20:52:58

Πόσο τελειωμένοι και καμμένοι πρέπει να είστε για να χαίρεστε για την μοναδική σας ιδιότητα: Τσιράκια ενός ολιγάρχη, ενός Μαρινάκη, ενός Σαββίδη, ενός Μελλισανίδη που βγάζει λεφτά από κάτι τύπους σαν και εσάς...



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 15/09/2018 και ώρα 07:19:44

Αντί να κάθεστε να γράφετε σε sites σαν γνήσια υπόγεια Αναρχο-Σταλινικά τρόλ παρακαλέστε γονυπετείς κανένα ανυποψίαστο Δημοτικό Σύμβουλο να σας βοηθήσει μήπως & καταφέρετε να τελειώσει η θητεία του "επιτυχημένου" Αρούλη. Λίγοι μήνες έμειναν...Τελειώνει το μαρτύριο... Υ.Γ. Οτι κι αν πεις, οτι κι αν γράψεις η χαρά για την συντριπτική ήττα των πολιτικών αμοιβάδων δεν μετριάζεται... Καλή αντάμωση στα γουναράδικα...



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 15/09/2018 και ώρα 13:44:54

Ο Βασιλόπουλος, μπορει να χάσει -μαζι του και η πολη- μπορεί να κερδίσει. Αυτό το οποίο δεν θα αλλάξει θα ειναι η μιζέρια των οπαδικών στρατών, τελειωμένα, ανθρωπάκια που ακολουθούν τους μαρινάκηδες, τους σαββίδηδες και τους μελλισανίδηδες. Αυτοί κάνουν λεφτά και τα ουγκανάκια τους χοροπηδάνε για σωβρακοφανέλες, χαμένοι και τελειωμένοι.



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 16/09/2018 και ώρα 08:14:24

Αγαπητοί πουθενάδες. Δεν βρέχει...Σας φτύνουν



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 16/09/2018 και ώρα 19:41:50

Ποιοι μας φτύνουν; Τα τσιράκια του μαρινακη, του μελλισανίδη και του σαββιδη; Τιμή μας. Αντε τώρα ουγκανάκια πηγαιντε για καμια σωβρακοφανελα για κανα 2ωρο και μετά αποκτήστε ζωή παλι μετά απο καμια εβδομαδα.



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 17/09/2018 και ώρα 09:04:26

Σας φτύνουν οι μέχρι πρότινος συνοδοιπόροι σας , τα "συντρόφια" σας και οι δικοί σας δημοτικοί σύμβουλοι...



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 17/09/2018 και ώρα 12:17:58

Αυτό λέγεται Δημοκρατία. Οι παρατάξεις δημιουργούνται, αλλάζουν, συνεχίζουν ή δεν συνεχίζουν. Αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες για μαφιοζους και τα τσιράκια τους.



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 17/09/2018 και ώρα 14:37:49

Το ότι μιλάνε για Δημοκρατία οι Αναρχο-Σταλινικοί πουθενάδες με ξεπερνάει... ΥΓ. Πόσο πιο κάτω ???



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 17/09/2018 και ώρα 20:16:09

Ελα ρε! Ενώ εσείς τα ουγκανάκια τους τραμπουκισμούς και τις δουλίτσες των μελλισανίδη, μαρινάκη, σαββίδη τις κάνετε σε ανοικτές συνελεύσεις! Πόσο καμμένοι και τελειωμένοι, ξοφλημένες, άδειες ζωές χωρίς νοημα. Μονο σωβρακοφανέλες.



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 18/09/2018 και ώρα 14:36:42

Οι Ξοφλημένοι Πουθενάδες και τα Αναρχο-Συριζο Τρολ μιλάνε για Δημοκρατία...Ελεος



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 18/09/2018 και ώρα 14:38:48

Μιλάτε ακόμα αντί να βγάλετε το σκασμό απο ντροπή. Οι δικοί σας σας έφτυσαν ρε ανύπαρκτοι. Τα συντρόφια σας. Πόσο πιο κάτω?



Δημοσιεύθηκε από Ανώνυμος στις 18/09/2018 και ώρα 16:28:43

Σοβαρά τώρα; οι τραμπούκοι των ολογαρχών, τα τσιράκια τους έχουν και άποψη κυριλέ και σοφιστικε; που όταν δεν σπάνε ο ένας τα γραφεία του αλλουνού, όταν δεν καταστρεφουν περιουσίες, δεν καινε αυτοκίνητα και επιχειρήσεις ουγκανίζουν βλεποντας σωβρακοφανέλες; Είστε καμμένοι μέχρι το μεδούλι, απολειφάδια της κοινωνίας, φύρα, άχρηστοι και σκουπίδια και το πόνο που κανετε είναι να ειστε υπαλληλοι καθαρμάτων που το μονο που σκέφτονται ειναι πως θα βγάλουν περισσότερα.